Bedrijfsinformatie

Mercure Hotel Tilburg Centrum

Heuvel 37
5038 CP Tilburg , Noord-Brabant (Netherlands)

  • Sterren**** 4 sterren
  • HotelgroepAccor Jobs
  • ContactReceptie
  • Telefoon0135354675
  • Website
    www.mercure-tilburg.nl; http://www.
    taste-tilburg.nl/
» Bedrijfsprofiel

Home » Tilburg » Oferta pracy / Pracownik sprzątający / usługi ogólne

Oferta pracy / Pracownik sprzątający / usługi ogólne - Tilburg

col-wide

Afdeling :

Huishouding Housekeeping

Functie(s) :

Huishouding: housekeeper

Functie kenmerk :

Operationeel

Dienstverband :

Part time

Opleiding :

MBO

Werkervaring :

0 - 1

Geplaatst:

10.02.2021

Omschrijving vacature Oferta pracy / Pracownik sprzątający / usługi ogólne:

W skrócie:
Mercury Hotel Tilburg Centrum jest częścią globalnej sieci hoteli Accor Hotels. Nasza misja i pasja: sprawienie, aby każdy poczuł się jak w domu. Na tym właśnie polega gościnność i właśnie to wywołuje u nas uśmiech każdego dnia. Dotyczy to naszych gości, ale z pewnością także naszego zespołu. Razem dbamy o to, aby wszyscy chodzili z uśmiechem. Pracujemy z bliską i przyjazną grupą ludzi. Razem jesteśmy gotowi każdego dnia zapewnić naszym gościom niezapomniane wspomnienia. Dołączysz do nas?
Ibis to wszechstronny hotel na obrzeżach miasta, w którym nasi goście mogą cieszyć się optymalnym komfortem za konkurencyjną cenę. Mercury Hotel Tilburg Centrum jest położony w centrum miasta. Dzięki naszym przestronnym i nowoczesnym pokojom hotelowym gwarantujemy naszym gościom bestroski pobyt. W tym hotelu jest też jeden z kulinarnych liderow Tilburga: Restauracja Taste! Możesz także skosztować pysznych dań o każdej porze w Grand Café Puur. Ponadto Restauracja Masami, City Sauna również należy do Mercury Hotel Tilburg Centrum.

Zakres obowiązków:
Stanowisko to jest stanowiskiem łaczonym, na którym z jednej strony będziesz pracować w zespole Housekeeping, a z drugiej strony pełnić funkcję pracownika ogólnego AD. Twoja praca w dużej mierze decyduje o jakości pobytu naszych gości hotelowych. Odpowiadasz za higienę w hotelu, zarówno w pomieszczeniach ogólnych jak i w pokojach hotelowych. Jako pracownik sprzątający Housekeeping dbasz o to, by pokoje hotelowe były czyste i przestronne. Należące do tego czynności obejmują ścielenie łóżek, czyszczenie mebli i urządzeń sanitarnych, odkurzanie, mycie podłóg, uzupełnianie ręczników i innych materiałów. Posiadasz dbałość o szczegóły i błyskawicznie dostrzegasz usterki techniczne. Jako pracownik usług ogólnych AD zapewniasz pozytywne pierwsze wrażenie o naszym hotelu wśród naszych gości. Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, ponieważ stanowi ważną część doświadczenia naszych gości. Robisz to, utrzymując w czystości obszary ogólne, toalety, kąciki do kawy oraz podlogi. Długa historia. Krótko mówiąc: zapewniasz naszym gościom przyjemny pobyt.

Functie eisen Oferta pracy / Pracownik sprzątający / usługi ogólne:

Kim jesteś:
Oprócz naszego obecnego zaspołu poszukujemy elastycznego i entuzjastycznego pracownika. Myślisz o rozwiązaniach i jesteś gotów zakasać rękawy. Praca wieczorami i w weekendy nie jest czymś co jest Ci obce. Chętnie nawet! Elastyczność jest w Twoich genach. Jesteś przygotowany by być elastycznie rozmieszczony, o ile możesz wnieść cenny wkład. Jesteś graczem zespołowym i lubisz pracować razem, ale możesz też lubić pracować samodzielnie. Cenisz higienę i ważny jest dla Ciebie beztroski pobyt naszych gości. Ponadto:
  • Jesteś reprezentatywny i zaorientowany na gości
  • Znasz dobrze język niderlandzki
  • Możesz wczuć się w naszych gości i ponosić odpowiedzialność
  • Sprzątanie jest plusem
  • Jesteś przyzwyczajony do pracy z wysiłkiem, chodzenia i pracy na stojąco
  • Środki czystości nie mają dla Ciebie tajemnicy: wiesz dokładnie, jak sobie z nimi radzić

Co oferujemy:
  • Zróżnicowane i wymagające stanowisko z różnymi godzinami pracy, konkurencyjnym        wynagrodzeniem  i atrakcyjnymi dodatkowymi warunkami
  • Bliski, przyjazny i młody zespół współpracowników w dynamicznej organizacji
  • Szerokie możliwości szkoleniowe i mozliwość dalszego pogłębienia swojego talentu, aby nasi goście mogli cieszyć się jeszcze więcej
  • Zniżki na spanie, jedzenie i picie w naszych hotelach Accor na całym świecie oraz bezpłatny parking w godzinach pracy na parkingu Heuvelpoort
  • Zajrzyj na stronę, aby zobaczyć co oferujemy i zapoznaj się z obszernym opisem naszej oferty